Jeśli szukasz niezawodnego busa, który zawiezie Cię z miasta Chodzież – Monachium lub z innego miasta w Polsce do Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Danii lub Anglii lub z któregoś z tych państw do Polski, to dobrze trafiłeś.

Firma Trans-Glass Sp. z o.o. świadczy usługi międzynarodowego przewozu osób, międzynarodowego transportu paczek i pieniędzy od niemal 30 lat. Od samego początku swojej działalności Trans-Glass gwarantuje nie tylko najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług, ale również niskie ceny.

Trans-Glass to ponad 30 nowoczesnych busów transportowych, które bez żadnych przeszkód dowiozą Cię do celu. Każdy z jeżdżących po trasach międzynarodowych busów jest regularnie serwisowany i przygotowywany starannie do każdej podróży.

O bezpieczeństwo podczas międzynarodowych przewozów busami i punktualne dotarcie do celu dba zespół doświadczonych kierowców.

Realizujemy również przewozy z miasta Chodzież na następujących trasach:

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.