Trans-Glass, to nie tylko międzynarodowy przewóz osób nowoczesnymi busami w komfortowych warunkach, ale także międzynarodowy transport paczek i pieniędzy, a także międzynarodowe przeprowadzki pomiędzy Polską, a Niemcami, Holandią, Belgią, Danią, Luksemburgiem i Anglią.

Dysponujemy flotą ponad 30 nowoczesnych busów transportowych, które bez najmniejszych przeszkód i punktualnie dostarczą Państwa mienie pod wskazany adres w Polsce lub zagranicą w nienaruszonym stanie.

Gwarancją bezpieczeństwa powierzonych nam przedmiotów jest nie tylko regularne serwisowanie całej floty, ale także skrupulatne przygotowywanie naszych busów do wszystkich podróży oraz zespół doświadczonych kierowców.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych na trasie Wągrowiec – Dortmund przez Trans-Glass Sp. z o.o. międzynarodowych usług transportowych przy zachowaniu atrakcyjnie niskich cen.

Realizujemy również transport paczek z miasta Wągrowiec na następujących trasach:

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.