Trans-Glass Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodowym przewozem osób od blisko 30 lat. Od samego początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi przewozu osób między Polską, a Niemcami, Belgią, Holandią, Luksemburgiem, Danią oraz Anglią spełniały wszelkie wymagania nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Dysponujemy flotą ponad 30 nowoczesnych busów, które zapewnią Państwu komfort podróży na najwyższym poziomie na trasie Brugia – Oborniki Wlkp i z powrotem: Oborniki Wlkp – Brugia. Każdy z naszych busów jest regularnie serwisowany i skrupulatnie przygotowywany do każdej trasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować niezawodność naszych usług, a także bezpieczeństwo podczas podróży oraz punktualność.

Trans-Glass gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przewozów międzynarodowych oraz niskie ceny.

Realizujemy również przewozy z miasta Brugia na następujących trasach:

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.