Trans-Glass Sp. z o.o. działa w branży transportu osób i rzeczy od blisko 30 lat. Głównym przedmiotem naszej działalności jest międzynarodowy przewóz osób oraz międzynarodowy transport paczek, pieniędzy oraz przeprowadzki.

Nasze busy z Holandii do Polski kursują codziennie na trasie: Arnhem – Koszalin oraz w drodze powrotnej: Koszalin – Arnhem.

Realizując oferowane przez nas usługi transportowe na trasie Arnhem – Koszalin, kładziemy bardzo duży nacisk na takie aspekty jak bezpieczeństwo naszych pasażerów i powierzonych nam rzeczy, a także na punktualność oraz niezawodność. Decydując się na skorzystanie z usług Trans-Glass mają Państwo pewność, że zarówno Wy jak i Wasze przedmioty dotrzecie do miejsca docelowego bez żadnych komplikacji.

Dysponujemy flotą ponad 30 nowoczesnych busów, zarówno osobowych jak i transportowych, które są regularnie serwisowane i starannie przygotowywane do każdego wyjazdu. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług, przy zachowaniu niskich cen.

Realizujemy również przewozy z miasta Arnhem na następujących trasach:

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.