Przewóz osób

Międzynarodowe przewozy osób

Firma Trans-Glass oferuje międzynarodowe przewozy osób, łącząc Polskę z kluczowymi destynacjami w Europie Zachodniej. Nasza usługa jest dedykowana tym, którzy szukają niezawodnego, wygodnego i przystępnego cenowo sposobu na międzynarodowe podróże.

Z nowoczesną flotą pojazdów i doświadczonymi kierowcami, zapewniamy komfortowe przejazdy “od drzwi do drzwi”. Trans-Glass stawia na punktualność i bezpieczeństwo, czyniąc podróżowanie między krajami szybkim i bezstresowym doświadczeniem dla wszystkich pasażerów.

Wybierz opcję
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Wyjazd z:

Wybierz opcję
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Miejsce docelowe:

Wybierz opcję
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
https://transglass.eu/klauzula-informacyjna/
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Bardzo duża liczba Polaków notorycznie przemieszcza się między Polską, a krajami Europy Zachodniej, głównie w celach zarobkowych. Do państw tych zaliczyć możemy między innymi:

To właśnie regularne przewozy osobowe w obu kierunkach między Polską i wymienionymi wyżej Państwami stanowią główną ofertę firmy Trans-Glass.

Międzynarodowe busy Trans-Glass stanowią bardzo konkurencyjną alternatywę zarówno dla autokarów, samolotów jak i podróży własnym samochodem. Za skorzystaniem z usług Trans-Glass przemawiają nie tylko komfortowe warunki podróży nowoczesnymi busami, ale także punktualność dotarcia do celu, bezpieczeństwo przejazdu, a także nieporównywalna wygoda – nasi kierowcy odwiozą Państwa bezpośrednio pod wskazany adres. W związku z tym nie będą musieli Państwo korzystać z dodatkowych środków transportu, a co za tym idzie nie będą Państwo narażeni na dodatkowe koszty.

Flotę Trans-Glass stanowi ponad 30 regularnie serwisowanych, starannie przygotowywanych do każdej podróży i przede wszystkim sprawdzonych na trasach międzynarodowych nowoczesnych busów. Za kierownicą każdego z nich zasiada doświadczony kierowca, który bezpiecznie dowiezie Państwa w miejsce docelowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą mapą połączeń.

keyboard_arrow_up
Zadzwoń teraz