Trans-Glass
Trans-Glass
Trans-Glass
Trans-Glass

Trans-Glass, to także międzynarodowy transport paczek. Pragniemy Państwu zaoferować usługę transportu Państwa przedmiotów w obu kierunkach pomiędzy Polską, a Niemcami, Belgią, Holandia, Danią i Anglią.

Gwarantujemy nie tylko bezpieczeństwo Państwa paczek w trakcie transportu i doręczenie ich w nienaruszonym stanie, ale także punktualność dostarczenia ich bezpośrednio pod wskazany adres.

Trans-Glass dysponuje flotą ponad 30 nowoczesnych, a zarazem sprawdzonych busów transportowych, które przystosowane są do transportu przedmiotów o różnych gabarytach.

Zapewniamy Państwa, że powierzone nam do transportu przedmioty dotrą w takim stanie, w jakim zostały nadane. Wszystkie paczki na czas transportu są odpowiednio zabezpieczane, a podczas drogi odpowiadają za nie niezwykle doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy.

Trans-Glass oferuje także transport pieniędzy, a ofertę firmy uzupełniają międzynarodowy przewóz osób oraz międzynarodowe przeprowadzki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą mapą połączeń.

Cennik:

  • Paczka do Niemiec, Belgii i Holandii 160 zł lub 40 euro za sztukę do 30 kg.
  • Paczka do Anglii 250 zł lub 50 funtów za sztukę do 30 kg.
  • Paczka z Anglii (oprócz Londynu) 200 zł lub 40 funtów za sztukę do 30 kg.
  • Paczka z Londynu 150 zł lub 30 funtów za sztukę do 30 kg.

Suma wymiarów każdej paczki (dł +wys +szer) musi się mieścić w 2 metrach.
Przy niestandardowej wadze i/lub wymiarach ceny są ustalane indywidualnie.
Podobnie przy nadaniu 3 paczek i więcej.

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.