Przeprowadź się z Trans-Glass!

Firma transportowa Trans-Glass posiada prawie 30-letnie doświadczenie nie tylko w międzynarodowym przewozie osób i międzynarodowym transporcie paczek, ale także w międzynarodowych przeprowadzkach pomiędzy wszystkimi krajami Europy.

Najczęściej obsługiwanymi przez nas krajami są Anglia, Niemcy, Belgia, Luksemburg i Holandia.

Świadczone przez Trans-Glass międzynarodowe usługi przeprowadzkowe określane są fachowo mianem serwisu door-to-door. Są to usługi kompletne, na które składają się:

  • pakowanie Państwa mienia,
  • magazynowanie tegoż mienia,
  • transport do miejsca przeprowadzki,
  • rozładunek w miejscu docelowym.

Dodatkowo Trans-Glass zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem powierzonego nam mienia oraz odprawą celną.

Decydując się na skorzystanie z usług Trans-Glass mają Państwo gwarancję, że przewożone mienie bezpiecznie i na czas dotrze do miejsca swojego przeznaczenia.

W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na solidność i jakość świadczonych usług. Naszym klientom daliśmy się poznać zarówno jako godny zaufania partner, jak i wykonawca wysokiej jakości międzynarodowych usług przeprowadzkowych.

Nasz profesjonalny i przyjazny personel zapewni Państwu wysoką jakość świadczonych usług. W każdym przypadku, przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, zawsze spotykamy się z naszymi Klientami lub odbywamy rozmowę telefoniczną w celu omówienia potrzeb i oczekiwań Klientów związanych z planowaną przeprowadzką. Na podstawie uzyskanych w ten sposób informacji określana jest cena za naszą usługę. Za każdym razem mamy jednak na uwadze koszty, które i tak ponoszą Państwo w związku z przeprowadzką.

Wysoka jakość świadczonych przez Trans-Glass międzynarodowych usług przeprowadzkowych potwierdzona jest zdobytymi certyfikatami branżowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z mapą obsługiwanych przez nas połączeń.

keyboard_arrow_up
Zadzwoń teraz