Trans-Glass
Trans-Glass
Trans-Glass
Trans-Glass

Bardzo duża liczba Polaków notorycznie przemieszcza się między Polską, a krajami Europy Zachodniej, głównie w celach zarobkowych. Do państw tych zaliczyć możemy między innymi:

To właśnie regularne przewozy osobowe w obu kierunkach między Polską i wymienionymi wyżej Państwami stanowią główną ofertę firmy Trans-Glass.

Międzynarodowe busy Trans-Glass stanowią bardzo konkurencyjną alternatywę zarówno dla autokarów, samolotów jak i podróży własnym samochodem. Za skorzystaniem z usług Trans-Glass przemawiają nie tylko komfortowe warunki podróży nowoczesnymi busami, ale także punktualność dotarcia do celu, bezpieczeństwo przejazdu, a także nieporównywalna wygoda – nasi kierowcy odwiozą Państwa bezpośrednio pod wskazany adres. W związku z tym nie będą musieli Państwo korzystać z dodatkowych środków transportu, a co za tym idzie nie będą Państwo narażeni na dodatkowe koszty.

Flotę Trans-Glass stanowi ponad 30 regularnie serwisowanych, starannie przygotowywanych do każdej podróży i przede wszystkim sprawdzonych na trasach międzynarodowych nowoczesnych busów. Za kierownicą każdego z nich zasiada doświadczony kierowca, który bezpiecznie dowiezie Państwa w miejsce docelowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą mapą połączeń.

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.