Firma Trans-Glass istnieje na rynku transportowym od prawie 30 lat. Od początku istnienia firmy, głównymi aspektami naszej działalności są międzynarodowy przewóz osób, międzynarodowy transport paczek i pieniędzy oraz międzynarodowe przeprowadzki.

Nasza flota ponad 30 nowoczesnych busów przemierza codziennie setki kilometrów, nie tylko na trasie Kamień Pomorski – Akwizgran i w przeciwnym kierunku: Akwizgran – Kamień Pomorski, ale także po innych po trasach na terenie Polski, Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga, Danii oraz Anglii.

Międzynarodowe busy Trans-Glass to nie tylko komfort podróży, ale także bezpieczeństwo, niezawodność i punktualność. Gwarantami tego są regularne serwisowanie całej floty busów, skrupulatne przygotowywanie ich do każdej podróży, a także zespół doświadczonych kierowców.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez Trans-Glass Sp. z o.o. międzynarodowych usług transportowych, przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Realizujemy również przewozy z miasta Kamień Pomorski na następujących trasach:

TRANS-GLASS – przewóz osób, transport paczek i przeprowadzki

Zajmujemy się przewozem osób i paczek pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Dania i Wielka Brytania).
jako profesjonalna firma transportowa kładziemy bardzo duży nacisk na punktualność, komfort oraz bezpieczeństwo podróży naszych pasażerów.

O sile naszej firmy decyduje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych kierowców, a także nowoczesna flota ponad 30 aut,
w której znajdą Państwo zarówno małe, 7-osobowe Volkswageny Caddy, 9-osobowe Renault Traffic jak i duże, 9-osobowe Renault Master z obszerną przestrzenią ładunkową. Nasza flota jest stale serwisowana i skrupulatnie przygotowywana do każdej, nawet najkrótszej trasy, co jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa.